• امروز سه شنبه, 06 فروردين 1398 - Tue 03 26 2019
 • پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار؛ در آستانه 12 بهمن سالروز ورود رهبرکبیر انقلاب اسلامی به میهن و آغاز دهه ی مبارک فجر ، مهندس امین مروتی نیا  با صدور پیامی سی و هفتمین ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

  متن پیام مروتی نیا  به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  انقلاب اسلامی ایران ، تجلی شکوه و عظمت مردم ایران و حماسه ی بی بدیلی است که در روز بیست و دوم بهمن سال 57 با قدرت لایزال الهی و با رهبری مدبرانه و حکیمانه امام خمینی (ره) استقلال ، آزادی و حق تعیین سرنوشت ملتی ستم دیده به آنان بازگرداند و زمینه سازاستقرار نظام مردم سالاری دینی شد .

  امروز ملت بزرگ ایران پس از گذشت سی و هفت سال ، سرافراز و امیدوار با هدایت رهبر فرزانه انقلاب و همراه همسو با دولت تدبیر و امید ،راه شکوفایی ، تحقق و اعتلای آرمانهای انقلاب اسلامی را به شایستگی می پیماید و به سوی ترقی و پیشرفت در تمامی عرصه ها می تازد .

  انقلاب اسلامی متعلق به شخص و گروهی خاصی نیست و به آحاد مردم تعلق دارد و مردم نیز تاکنون به زیبایی از آن حمایت کرده اند. خوشبختانه شادی انقلاب و دهه فجر امسال با اجرای برنامه جامع اقدام مشترک "برجام" مضاعف شد و مجددا شادی و امید مردم عزیز را با عزت و سر افرازی در آمیخت .

  اینجانب سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، ایام دهه ی مبارک فجر و به فرجام رسیدن برجام را به ملت غیور ایران ، بویژه مردم شریف شهرستان شهریار تبریک عرض نموده و امیدوارم با محور قرار دادن معنویت و ارزشهای انقلاب اسلامی در سایه ی اتحاد و همدلی ، بتوانیم ارزش های والای انسانی اسلامی را در راه خدمت بیشتر به ملت شریف ایران ، تداوم بخشیم.

   

  امین مروتی نیا / رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار