• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • صدور بیانیه اعضای شورای اسلامی شهرستان شهریار در محكومیت شهادت علامه شیخ نمر توسط آل سعود

   

   

  ولاتقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لا تشعرون

  آنان را که در راه خدا کشته می شوند، مرده می خوانید آن ها زنده اند و شما درنمی یابید .

   

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار، اعضای شورای اسلامی شهرستان شهریار طی بیانیه ای جنایت آل سعود در اعدام شهید نمر را محکوم کردند ؛ متن این بیانیه به شرح زیر است:

   

  انا لله و انا الیه راجعون

  شهادت مظلومانه رهبر شیعیان عربستان، آیت الله شیخ باقر النمر به دست رژیم ضحاک و خون ریز آل سعود نشان از آن دارد که این رژیم خودفروخته در حال اضمحلال است و هر از چند گاهی به ریشه ای چند میزند تا خویش را از باتلاقی که خود ایجاد کننده آن بوده است، نجات دهد و دل مسلمانان را خون می کند. از به خاک و خون کشیدن حجاج در منا تا شهادت این بزرگوار؛  ولی این افعال غیر انسانی نه تنها هیچ کمکی به بقای این رژیم منحوس نمیکند، بلکه موجب هرچه سریعتر شدن روند نابودیش می گردد.

  و همچنین بار دیگر شاهد سکوت سنگین مجامع جهانی هستیم. آنانی که برای کوچکترین حکمی در کشورهایی غیر هم پیمان با خود، ده ها بیانیه و قطعنامه صادر می کنند، حال طوری ساکت شده اند که انگار اصلا وجود خارجی ندارند.برهمه آشکار است که سکوت اینان دست کمی از وحشی گری آل سعود ندارد. هرچند برهیچ انسان حق جویی پوشیده نیست که دولت آل سعود حیوانی وحشی است که قلاده اش در دست همین مجامع به ظاهر حقوق بشری است. و هر فعلی را با دستور صاحبانش انجام می دهد.

  اعضای شورای اسلامی شهرستان شهریار بشدت اعدام و به شهادت رساندن علامه پاکباز شیخ نمر الباقر النمر و یاران وی را توسط آل سعود محکوم نموده و شهادت آن عارف و مجاهد بزرگ را به حضرت ولی عصر و نایب برحقش مقام معظم رهبری و ملت های مسلمان جهان تسلیت می گوییم .