• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • راه اندازی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره شهرستان شهریار در اسنفدماه

  با برگزاری جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در فرمانداری شهرستان شهریار، فرنیاپور معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در اسفندماه خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان شهریار؛ جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره به ریاست فرنیاپور معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان شهریاربا حضور رئیس و معاون اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار، رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار و نماینده نیروی انتظامی شهرستان شهریار در محل فرمانداری برگزار شد.

  بنا به این گزارش فرنیاپور معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان شهریار با اشاره به لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر در شهرستان از طریق برپایی نمایشگاه ها، به ضرورت عرضه کالاهای باکیفیت با قیمت مناسب تاکید کرد و خواستار نظارت همه جانبه در اینخصوص شد.

  معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان شهریار ضمن تاکید بر حفظ حرمت و شان شهروندان در نحوه برگزاری نمایشگاه ها گفت: باتوجه به اهمیت توجه جدی به شان مردم و حفظ احترام شهروندان، محل برگزاری و نحوه برگزاری نمایشگاه باید به شکلی باشد که امنیت مردم، دسترسی آسان شهروندان و امکانات رفاهی مناسب مدنظر قرار گیرد.

  باتوجه به مصوبات این جلسه مقررشد تا به منظور حمایت از مصرف کنندگان و اقشار ضعیف شهرستان شهریار، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در اسفندماه برگزار شود و تمهیدات لازم درخصوص ارائه اجناس باکیفیت و قیمت مناسب توسط غرفه داران از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت اتخاذ و راهکارهای برخورد با متخلفین ارائه گردد.