• امروز سه شنبه, 06 فروردين 1398 - Tue 03 26 2019
 • 19 بهمن روز نیروی هوایی سر افراز ارتش دلیر جمهوری اسلامی ایران برهمه عقابان و پرسنل زحمت کش و فداکار این نیرو همایون و فرخنده باد

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار ، امین مروتی نیا رئیس این شورا با صدور  پیامی 19 بهمن روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت .

  در متن پیام آمده است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  به یاد آنان که هرگز فرود نیامدند تا نام ایران بر فراز آسمان ها جاودان بماند.

  حماسه 19 بهمن 57 ثمره خون دلیرانی از تبار باران و پیوند رادمردانی از جنس غیرت و مردانگی با دریای خروشان آزادگی و عزّت مندی ملت شریف ایران اسلامی است. آنانی که در ظلمت و سیاهی شب، شمع امیدی را برافروخته، تولد خورشید را جشن گرفته، مدال پرافتخار بیعت ناگسستنی با مولا و مقتدای خود را کسب نموده و الهی شدند که بی تردید این حماسه عظیم خلق شده توسط نیروهای بصیر و باغیرت آن هوایی هیچگاه از ذهن این ملت عزیز فراموش نخواهد شد.

  آری، همافران، افسران و درجه داران از جان گذشته ای که لحظات حساس آن دوران شکوهمند را به خلق حماسه ای زیبا، آراسته نموده و سپس در طول هشت سال دفاع مقدس اثبات نمودند که در مکتب حسینی و مدرسه عشق روح الله(ره)، درس حفاظت و پاسداری از اسلام و قرآن را به درستی آموخته اند. بزرگ مردانی از جنس بابایی ها، ستاری ها، یاسینی و اردستانی ها که با خون خود مشق عشق کرده، حدیث ایثار و شهادت خوانده و با پیمانی آسمانی، امنیت و اقتدار این کشور را به ارمغان آورده و انقلاب اسلامی را تا ظهور دولت حضرت دوست بیمه نمودند.(انشاء الله)

  اینجانب روز نیروی هوایی را به فرماندهان، خانواده محترم شهدای گرانقدر ارتش، جانبازان عزیز ارتشی، سربازان و تمام دلاور مردان حماسه آفرین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم، انشاءالله به زودی در رکاب حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداء با دشمنان دین و قرآن جنگیده و در حکومت مهدوی عج الله تعالی فرج الشریف در زمره سربازان وفادار حضرتش باشیم.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار