• امروز جمعه, 30 فروردين 1398 - Fri 04 19 2019
 • پیام تشکر نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار از شرکت کنندگان در مراسم یادبود پدرش

  سرکار خانم دکتر مریم زند نایب رئیس محترم  شوای اسلامی شهرستان شهریار طی پیامی از ابراز همدردی شرکت کنندگان در مراسم خاکسپاری و مجالس یادبود به مناسبت درگذشت پدرشان تشکر و قدردانی نمود.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار، متن کامل پیام بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  "آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست، و بر آن چه که حکمت متعالی‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی‌باشد"

     

  با تقدیم احترام بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از کلیه مسئولان شهرستانی و استانی ، رؤسای محترم ادارت، همکاران، دوستان، آشنایان، بستگان و... که با شرکت در مراسم تشییع، تدفین، مجالس ترحیم و یادبود پدر عزیزم حضور بهم رسانده  و موجبات شادی روح عزیز از دست رفته و تسلی خاطر بازماندگان را فراهم نمودند، صمیمانه قدردانی و تشکر نموده و از ایزد منان طول عمر با عزت برای تمامی بزرگواران وخانواده محترم آن عزیزان خواستارم.

  همچنین از کلیه دوستانی که با ارسال  تاج گل ، پیام ، پیامک، تماس تلفنی، درج  در مطبوعات و نصب بنر و پلاکارد  با ما ابراز همدردی نمودند صمیمانه تشکر می نمایم.

  قطعا قدرت تحمل از دست دادن پدر خارج از تحمل است اما یاری و صبر الهی و لطف بزرگوارانی که ما را در این غم عظیم یاری کردند و خود را با ما شریک دانستند به ما توان و قدرت به دوش کشیدن آن را داد، بی شک زبان ما از پاسخ دادن به محبتهای شما قاصر است اما به رسم قدرشناسی ، بر خود لازم دانستم از تمامی شما عزیزان تشکر نمایم.

  امید است فرصت جبران زحمات شما در شادیهای شما میسر گردد.

   

  مریم زند

  نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار