• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار به مناسبت فرا رسیدن سال 1395 و آغاز بهار طبیعت

  به گزارش روابط عمومي شورای اسلامی شهرستان شهریار؛

  امین مروتی نیا طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت.در این پیام آمده :  

   

  «بنام خداوند بخشنده مهربان»

   

  " یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال"

   ديدن آغاز بهار طبيعت و شروع سال جديد مويد يك فرصت است ، فرصت زندگي كردن ، كمك كردن به هم نوع ، دوست داشتن ، خدمت و تلاش كه خداوند بخشنده و مهربان به بندگان خويش عطا نموده است. خداوند متعال را شاكريم كه اين فرصت را دوباره به ما عطا نمود.

  سال ۱۳۹۴ در شرایطی به پایان رسید که ملت بزرگ ایران اسلامی با رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری و تحقق شعار همدلی و همزبانی، حماسه‌های جاویدی را رغم زدند.

  سالی که پیشتازان عرصه‌ی ایثار و شهادت با تاسی به سالار شهیدان کربلا و هزاران هزار شهید دفاع مقدس و به نمایش گذاشتن ایمان و اعتقاد حماسی ملت بزرگ ایران در عرصه‌های بین‌المللی حضور یافته و با دفاع از حریم اسلام ناب محمدی(ص)، مدافعان حریم اهل بیت(ع) شدند.

  اینک سال ۱۳۹۵ را در حالی آغاز می‌کنیم که مقام معظم رهبری، سال ۹۵ را سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند و همه‌ی پیروزی‌ها و افتخارات ایران اسلامی، در تمامی عرصه‌های فرهنگی، علمی، اجتماعی و … را مدیدن حضور و راهنمایی های ایشان ، ایثار شهیدان، مقاومت جانبازان و شکیبایی خانواده‌های صبورشان هستیم.

  همراه با آغاز سال نو، ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای کلیه هموطنان گرامی به ویژه مردم فهیم شهرستان شهریار، امید است در سال پیش روی و با تداوم وحدت و همدلی آحاد مردم، شاهد موفقیت‌های روز افزون و توسعه‌ی پایدار میهن اسلامی‌مان باشیم.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار