• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران گرامی باد.

                                                                       

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار طی پیامی فرا رسیدن سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را بعنوان عید خجسته ملی و انقلابی به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

  متن پیام امین مروتی نیا  به این شرح است:

  یوم‌الله ۱۲ فروردین یادآور خلق حماسه سیاسی بزرگی به دست ملت قهرمان، متدین و ولایت‌ مدار ایران برای استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

  روزی که به عنوان یکی از بزرگترین و ماندگارترین اعیاد خجسته ملی و انقلابی ملت در تاریخ پرافتخار ایران ثبت گردید؛ طلیعه‌ای که سرآغاز و منشأ حرکتی نوین در جهت تحقق آرمان‌های اسلام ناب محمدی(ص) در جهان شد و بلوغ فکری و سیاسی ملت سرافراز ایران را به منصه ظهور رساند.

  مردم آگاه و هوشیار ایران با انتخاب نظام جمهوری اسلامی به عنوان الگوی حکومتی و نظام سیاسی کشور، که بر اصول و مبانی تعالیم مکتب‌ رهایی‌بخش اسلام و مردم‌سالاری دینی تکیه دارد، الگویی جامع، کارآمد و برخوردار از ظرفیت‌های بالنده و مطمئن برای اداره جوامع بشری را به جهانیان ارائه کرد.

  ملت همیشه در صحنه میهن اسلامی با شرکت در همه‌پرسی و با مشارکت حداکثری خود در روزهای آغازین انقلاب، قدرت و توان خود را به دنیا نشان دادند و با عزم و اراده استوار خود در مقابل تمامی توطئه‌های زورگویان جهان تا به امروز ایستاده‌ و به رغم دشمنی‌های استکبارگران روز به روز به پیشرفت‌های بزرگی در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی دست یافته‌اند و اکنون نیز همراه و همگام با دولت تدبیر و امید و همدل با برنامه‌های دولتمردان نظام جمهوری اسلامی قله‌های توسعه، آبادانی و پیشرفت کشور را سرافرازانه فتح خواهند نمود

  اینجانب فرارسیدن این روز بزرگ را به همه ملت بزرگوار ایران اسلامی به ویژه مردم متدین و انقلابی شهرستان شهریار تبریک عرض می نمایم. امید است با اتکال به درگاه ایزد منان و با تأسی به رهنمودهای  ولایی مقام معظم رهبری جهت تحقق شعار سال 1395  در عرصه‌ اقتصاد مقاومتی، افدام و عمل به بهترین نحو اقدام لازم بعمل آوریم.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار