• امروز سه شنبه, 06 فروردين 1398 - Tue 03 26 2019
 • میلاد با سعادت امیر المومنین حضرت علی (ع ) مبارک باد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  و روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار، امین مروتی نیا ریاست شورای اسلامی شهرستان شهریار طی پیامی فرا رسیدن  ولادت با سعادت امیر المومنین حضرت علی (ع ) را تبریک گفتند.

  متن پیام بدین شرح می باشد:

  پيرو امير المؤمنین بودن به معناي گام برداشتن در مسير الهي اوست ؛ هرگاه همراهي عزت مندانه ايشان با حضرت محمد(ص) را به ياد مي آوريم، آنگاه که ترويج دين خطرات و مخاطرات خود را داشت و نيز آن هنگام که انديشه هاي متعالي ايشان در تبيين راهبردهاي اساسي حکومت داري در نامه تاريخي ايشان به مالک اشتر را مي خوانيم، رهبر و اميري را تصوير مي کنيم که به راستي کائنات در برابر عظمت و شکوه بي مانندش تعظيم کرده و به راستي هر فصل از زندگي پربارش از شکل گيري دين، کانون خانواده، شجاعتش در نبرد با دشمن، سکوتش آنگاه که بايد لب فرو مي بست ، قضاوت و راهبري امت و ... سرشار از پند وحکمت و معرفت است و اميد است توفيق آن را داشته باشيم رهرو راستين آن حضرت باشيم.

  بدينوسيله سيزدهم رجب سالروز ميلاد با سعادت اوليــن اختر تابناك آسمان امـــــامت و ولايت، مولي الموحدين حضرت امام علي(ع) و روز پدر را به تمامي شیعیان جهان و پویندگان طریق سراسر معرفت و مودت آن امام همام تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

  اميد است كه در سايه الطاف حضرت حق از رهروان صديق آن امام همام باشيم.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار