• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • 9 اردیبهشت روز شوراها گرامی باد.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار، امین مروتی نیا  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار با صدور پیامی نهم اردیبهشت ماه روز شورا را تبریک گفت.

   

  متن این پیام به شرح ذیل است:

  « بسم الله الرحمن الرحیم»

   

  روز شورا بر همه فعالان عرصه ی اجتماعی و خدمتگزار شوراهای اسلامی شهر، روستا مبارک باد. 

  شوراها به عنوان مردمي­ ترين نهاد با ماهيت خدمت رساني به مردم و از بطن مردم برخاسته است و بي شك همراهي ، حضور و مشاركت گسترده مردم يكي از پايه هاي اصلي تحقق انقلاب اسلامي و عاملي اساسي در استمرار آن بوده و هست و شوراها نيز با دارا بودن ماهيتي مردمي و نشات گرفته از آراي مردم ، مي توانند نقش بسزايي در تداوم و پيشرفت حركت رو به رشد اين نظام الهي و مردمي داشته باشند.

  نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

  این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا  تلاش می نمایند  و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

   

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار