• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار به مناسبت گرامیداشت دوازدهم ارديبهشت روز معلم

  سلام بر معلم؛ والا مقامی که شأنش فراتر از کلام است و زبان کوتاه از بیانش

  سلام بر معلم؛ ستوده ای که قدرش ورای توصیف است و واژه قاصر از اوصافش

  به گزارش واحد روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرستان شهریار، امین مروتی نیا رئیس این شورا طی پیامی 12 اردیبهشت روز معلم را گرامی داشت.

   

  متن پیام بدین شرح می باشد:

  دوازدهم اردیبهشت روز پاسداشت زحمات جهادگران عرصه بینش و دانش و معلمان تلاشگر و بی ادعایی است که با دستانی مهربان و انگیزه ای والا درهای علم و معرفت را بر نسل های آینده می گشایند.

  بی شک جایگاه شایسته ایران اسلامی در عرصه بین المللی و درخشش دانش آموزان و دانشجویان کشورمان در عرصه های مختلف، مرهون اهتمام خستگی ناپذیر آموزگارانی است که با اخلاص و از خود گذشتگی در جهت، تقویت و انتقال علوم زمینه آموزش و پرورش نونهالان، نوجوانان و جوانان ایران عزیز را فراهم آوردند.

  دوازدهم اردیبهشت ماه؛ سالروز شهادت استاد شهید "آیت الله مرتضی مطهری" را ارج نهاده و روز معلم را حضور تمامی اساتید، معلمان و مربیان ارجمند تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات بزرگواراني كه با تعهد اخلاقی و وجدان کاری براي توسعه نظام آموزشي شهرستان شهریار تلاش مي كنند سپاسگزارم.خالصانه ترین درود ها و تقدیرها را بدرقه راه جاودانشان می نمایم.

  با آروزی سلامت و سعادت برای معلمان عزیز ایران اسلامی، توفیق همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت را، از حضرت دوست مسئلت دارم.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار