• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  و واحد روابط عمومی  شورای اسلامی شهرستان شهریار، امین مروتی نیا رئیس شورا طی پیامی فرا رسیدن اعیاد شعبانیه را به تمامی هموطنان عزیز علی الخصوص مردم شهرستان شهریار تبریک عرض نمود.

  متن پیام بدین شرح می باشد:


  به نام خدا

  فرا رسیدن سالروز ولادت سومین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت حضرت ابا عبدلله (ع) و برادر بزرگوارشان حضرت ابوالفضل عباس (ع) و چهارمین پیشوای شیعیان جهان حضرت امام سجاد (ع) را به همه هموطنان گرامی، به ویژه پاسداران و جانبازان عزیز شهرستان شهریار تبریک و تهنیت عرض می کنم.

  عید فرخنده سوم شعبان و سالروز ولادت با سعادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدلله الحسین (ع)، عید آزادگی و ایثار و چهارم شعبان المعظم و طلوع شادی بخش خورشید وجود حضرت ابوالفضل العباس(ع) ، آموزگار جاودان وفاداری و نمونه بی بدیل شجاعت و مردانگی فرخنده ترین روزها برای نکوداشت مقام پاسداران و جانبازان ایثارگر است .

  جانبازان و پاسدارانی که شایسته ترین شاگردان مکتب عاشورا بوده و دلیرانه با دفاع جانانه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چنان درس عبرتی به دشمنان دادند که تا ابد در حافظه تاریخ ماندگار شده و امنیت و آرامش کشور را تضمین کرده است.

  اینجانب با گرامیداشت این اعیاد خجسته و مناسبت های فرخنده از خداوند منان برای همه برادران عزیز پاسدار و جانباز ایران اسلامی سلامت و سعادت و توفیق ادامه راه سرور آزادگان جهان را مسئلت دارم.

   

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار