• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • امدادگری از صفات انبیاست. هفته هلال احمر مبارک

  به گزارش واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار و به مناسبت هفته هلال احمر رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار  این ایام را به نجاتگران، داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر کشور تبریک گفت. در این پیام آمده است: 

  بسمه تعالی


  چه زیبا گفته اند آنانی که پاره های روح خویش را برای التیام به دیگران می بخشند از همه بخدا نزدیکترند و این ارزشمندترین هدیه برای کسانی است که با عمل به جای حرف در خدمت بشریت بوده اند و همانند فرشتگان نجات، خالصانه، بی ریا و البته با به خطر انداختن جان و هستی شان، به یاری مصدومین و گرفتاران می شتابند و بعضاً از خودگذشتگی هایشان نیز کمتر دیده شده است.

  بدینوسیله و به بهانه روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر بر خود واجب دانستم تا این مناسبت را به نجاتگران، داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر ایران عزیزمان علی الخصوص اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار تبریک عرض نموده و به پاس از خود گذشتگی و فداکاری های انتها ناپذیر این قشر ایثارگر جامعه به نوبه خود قدردانی نمایم و امید است که هر روز به تحقق اهداف چهارگانه و اصولی این جمعیت که همانا تلاش جهت برقراری دوستی و صلح پایدار میان ملتها، تامین احترام انسانها،  کوشش برای تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسانها است نزدیکتر شویم و برای رسیدن به این اهداف مهم، همه و همه تلاش مضاعف داشته باشیم و همدیگر را یاری نماییم. ان شالله.


  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار