• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • 11 شعبان سالروز تولد حضرت علی اکبر شبیه ترین انسان ها به پیامبـر خیر و برکت بر شما تبریک و تهنیت باد.

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار طی  پیامی فرا رسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوانرا به تمام جوانان کشورعلی الخصوص نسل جوان شهرستان شهریارتبریک گفت.

  به گزارش واحد روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرستان شهریار ، در پیام  مروتی نیاآمده است:

  « بنام خدا »

  جوان ایران اسلامی الگوی برتر خود را در آئینه تمام نمای پیامبر(ص)، حضرت علی اکبر(ع) یافته و پرتوی از نور مهر وجود او را در تاریخ انقلاب اسلامی خود به نظاره نشسته است.

  انتخاب روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه، با بصیرت و ولایت مدار(برای روز جوان)، به حق الگویی شایسته برای جوانان ایران اسلامی است. جوانان ایران اسلامی در دوره های مختلف انقلاب اسلامی نشان دادند علی رغم همه کاستی ها با پیروی از الگوی حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه، با بصیرت و ولایت مدار و... همواره در عرصه های مختلف حضوری آگاهانه و هوشمندانه، پرشور و با نشاط دارند که باید آن را ارج نهاد.

  اینجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان را به تمامی جوانان کشور عزیزمان ایران علی الخصوص جوانان پر تلاش شهرستان شهریار، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت، سربلندی و بهروزی و شادکامی تمامی جوانان ایران اسلامی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار