• امروز دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Mon 05 20 2019
  • همایش روز جوان با موضوع جوان باوری و جوان یاوری در شهرستان شهریار برگزار شد.

    به مناسبت 11 شعبان سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان همایشی برای بررسی زندگی اجتماعی و فرهنگی جوانان و تقدیر از جوانان نمونه در فرهنگسرای الغدیر شهر امیریه با حضور جوانان برتر شهرستان، مسوولان ادارات و جمعی از مردم برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرستان شهریار، به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) همایش روز جوان با موضوع جوان باوری و جوان یاوری با حضور صارمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار، حجت الاسلام والمسلمین مروج امام جمعه اندیشه، مروتی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار، کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان، پدران شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار و جمعی از مسئولان و جوانان فرهیخته و فعال در حوزه های مختلف هنری، ورزشی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی در فرهنگسرای الغدیر شهر امیریه برگزار گردید.

    دراین همایش جمعی از شرکت کنندگان به بیان مسائل مربوط به جوانان و دغدغه های آنان و همچنین راهکارهایی برای استفاده از جوانان به عنوان فرصت هایی برای جامعه پرداختند. در پایان مراسم از جوانان نمونه و نخبه شهرستان شهریار  که در زمینه های مختلف ورزشی و علمی توانسته بودند مقام کسب کنند  با اهدا تقدیر نامه تجلیل شد