• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی مبارک باد.

  به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرستان شهریار ، مروتی نیا رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار طی پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت.

  متن پیام بدین شرح می باشد:

  « بنام خدا »

  فتح خرمشهر فتح خاك نيست، فتح ارزشهاي اسلامي است

  خرمشهر شهر لاله هاي خونين است. خرمشهر را خدا آزاد كرد.

  از بيانات رهبر کبير انقلاب اسلامی، امام خمينی (قدس سره)

   

  روز آزادی خرمشهر، روزی که یادآور فتح فاتحان بلندترین و ناممکن ترین فرازهاست، روزی که فرشتگان بال سترگ و سپید خود را بر زمین گستردند تا دلهای بزرگمردان ایران زمین را به شاهراه ایمان خداوندی اتصال دهند و آنان مژده فتح الهی را در دل به تماشا نشستند.

  سوم خرداد، یادآور خونهای پاکی است که برای نشاندن نهال آزادی در خرمشهر بر زمین ریخته شد،بیائید از یاد نبریم که استقلال و آزادی امروز ایران حاصل جانفشانی شهیدان و ایثارگرانی است که درس آزادگی را در مکتب حسین بن علی(ع) فراگرفتند و این روز همیشه جاوید یادگاری است از حماسه آفرینی آنان.

  سوم خرداد يك حماسه ملي است؛ اگر حضور ملت در صحنه جبهه هاي دفاع نبود، نه حماسه آن پيروزي تحقق مي يافت و نه حماسه حضور مردم در جشن پس از پيروزي. لذا به حق مي توان گفت پاسداشت فتح خرمشهر در گرو پاسداشت حضور مردمي در همه صحنه هاست.

  اینجانب فرا رسیدن سوم خرداد سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر عزیز توسط رزمندگان غیور و سلحشور میهن عزیزمان در عملیات غرور آفرین بیت المقدس را به عموم ملت ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار