• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه مبارک باد.

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار ،حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

   

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار "امین مروتی نیا" رئیس  این شورا، در پیامی به شرح ذیل حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت:

  « بسم الله الرحمن الرحیم »

  ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو «روزه» دست یافتی است.

   ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد.

   در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان، سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها بر زندگی انسان کاهش می‌یابد، غفلت‌ها زدوده می‌شود. تلاوت قرآن و رعایت تقوا، زمینه تعالی و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می‌سازد.

   اینجانب حلول ماه مبارک رمضان و فرارسیدن بهار توبه و مغفرت و نزول رحمت الهی را به هموطنان مسلمان به ویژه مردم فهیم شهرستان شهریار تبریک و تهنیت عرض می کنم.

   امید است که در ماه تقویت اراده و رهایی از زنجیر وابستگی ها، با بهره‌گیری از تعالیم قرآن و سنّت حسنه پیام آور نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) شاهد تقویت روحیه برادری و همدلی میان مسلمانان جهان بوده و برای گسترش صلح و امنیت پایدار در پهنه گیتی تلاش کنیم.

   

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار