• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار به مناسبت میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار ، مهندس امین مروتی نیا  در پیامی میلاد حضرت امام حسن مجتبي (ع) را تبریک گفت.

  متن پیام به این شرح است:

  نیمه ماه مهمانی خدا فرا رسید وخوان  گسترده برکت،با میلاد مظهر جود و کرم رنگ و صفایی دیگر یافت و اولین گل بوستان معطر شیر خدا,علی (ع) و زهرای اطهر (س) قدم به گیتی گذاشت.

  پانزدهمين روز رمضان در حالي از راه مي رسد كه دلهای شيفتگان اهل بیت (ع) در شوق طلوع دومين ستاره درخشان آسمان امامت غرق سرور مي شود. دومين پيشواي شيعيان جهان، کريم آل طاها كه از عطر سخاوت و بخشندگي اش بوي كرامت ساقي كوثر استشمام مي شود و سالروز ولادتش به نام روز اكرام و ايتام نامگذاري شده است تا تمامي مسلمانان و دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام همواره تلاش كنند با پيروي از سيره اخلاقی ايشان، فرهنگ حمايت از نيازمندان، ايتام و فقرا در جامعه اسلامي نهادينه شود.

  اين عيد فرخنده در ماه مبارك رمضان فرصت گرانقدري براي ترويج فرهنگ الهي اكرام و مشاركت بيشتر نيكوكاران در امورات خيريه و كمك به نيازمندان است.

  اینجانب ضمن تبريك اين عيد خجسته، از خداوند منان مي خواهم توفيق مشاركت در امور خيريه را به ما عطا فرمايد تا بتوانيم با الگو پذيری از سيره اخلاقی امامان بزرگوار در جهت حمايت از نيازمندان و زدودن غبار فقر از چهره جامعه گام برداريم.

   

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار