• امروز سه شنبه, 06 فروردين 1398 - Tue 03 26 2019
 • پیام رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

   

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار، امین مروتی نیا ،رئیس این شورا به مناسبت روز صنعت و معدن ضمن قدر دانی از تلاش جهادگران عرصه صنعت و معدن،این روز را به این قشر زحمت کش جامعه تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

   

  «بسمه تعالی»

  روز ملی صنعت و معدن را که روز تجدید عهد و پیمان دولت و ملت با جهادگران صنعت و معدن است به همه تلاشگران، کارآفرینان، مدیران و کارکنان این عرصه تبریک عرض نموده و از تلاش ستودنی مردان و زنانی که در سنگر جهاد اقتصادی استوارانه، عزت و اقتدار ایران اسلامی را سرلوحه امور خویش قرار داده اند تقدیر و تشکر مینمایم.

  روز ملی صنعت و معدن فرصتی است تا با تبیین و معرفی دستاوردهای صنعتی و معدنی کشور عزیزمان ایران، نقش کلیدی این دو حوزه را در اقتصاد و تحقق اهداف بلند مدت کشور یادآور شویم. عرصه ای که تلاش های تحسین برانگیز غیور مردان پولادین، چرخ های موتور پیشرفت کشور را به حرکت درآورده و با عزمی ملی و مدیریتی جهادی به پیش می رود.

  روز صنعت و معدن زمانی است تا ضمن ارج نهادن به تلاش های بی وقفه و خستگی ناپذیر تلاشگران این عرصه، مسیر خویش را با تأسی از سیاست های دولت تدبیر و امید برای کسب جایگاه نخست منطقه هموار کنیم و با استعانت از خداوند متعال آغازگر فصل نوینی باشیم که اعتلای ایران اسلامی و شکوفایی اقتصاد و تجارت از ثمرات شیرین آن باد.

  امید است صنعت کشور با تکیه بر توان ملی و بهره برداری مناسب از فرصتهای رشد و توسعه،  با عبور از موانع پیش رو و فائق آمدن بر مشکلات بتواند با شکوفایی روز افزون خود پایه های اقتدار کشور را تحکیم بیشتر بخشد.

  امین مروتی نیا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار