• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
  • بازدید رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان شهریار از بیمارستان در حال ساخت امام خمینی (ره) شهریار

    اعضای شورای اسلامی شهرستان شهریار  با حضور در بیمارستان در حال ساخت امام خمینی(ره) از روند ساخت این پروژه  بازدید کردند.

    به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان شهریار، تعدادی از اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان شهریار صبح روز یکشنبه مورخ 95/05/10 از بیمارستان در حال ساخت 313 تخته امام خمینی (ره) بازید و به اهمیت ساخت این بیمارستان تأکید کردند.

    در ابتدا جناب آقای سماعی مدیرعامل محترم مجموعه بیمارستان امام خمینی (ره) توضیحات جامع و کاملی از روند ساخت بیمارستان به اعضای محترم شورا ارائه، و در ادامه  از اعضای محترم شورا  درخواست نمودند تا به عنوان یک نهاد مردمی  در تسهیل امور و ساخت هرچه سریعتر این بیمارستان همکاری لازم را به این مجموعه بعمل آورد.

    در آخر مروتی نیا رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار ضمن عرض خداقوت خدمت جناب آقای سماعی و کلیه زحمت کشان در این عرصه خاطر نشان کردند شورای اسلامی شهرستان شهریار به نوبه خود همکاری همه جانبه خود را در جهت هرچه بهتر و سریعتر ساخته شدن این مجموعه اعلام می نماید تا به امید خدا هر چه زودتر شاهد افتتاح این مرکز درمانی مهم در منطقه غرب استان تهران و مرتفع گردیدن مشکلات بهداشتی درمانی مردم منطقه  باشیم .