• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • با حضور جناب آقای مهندس محمودی نماینده محترم شهرستان های شهریار،قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، جلسه رسمی شورای اسلامی شهرستان شهریار برگزار گردید.

  با حضور جناب آقای مهندس محمودی نماینده محترم شهرستان های شهریار،قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، جلسه رسمی شورای اسلامی شهرستان شهریار برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومیشورای اسلامی شهرستان شهریار؛  به منظور بررسی مشکلات شهرستان شهریار و ارائه راهکار مناسب جهت حل معضلات موجود، جلسه رسمی شورای اسلامی شهرستان شهریار با حضور مهندس محمودی نماینده محترم و محبوب شهرستان شهریار  برگزار شد .

   در ابتداء مروتی نیا رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار ضمن خوش آمد گویی به نماینده محترم مردم شهریار ، به گزارشی از فعالیت ها و عملکرد شورای شهرستان پرداخت و افزود : جنابعالی عضویت در شورای شهر، شهرستان و استان را در کارنامه کاری خود دارید و قطعا با توجه به این موضوع، با مشکلات شهر و مردم آشنا هستید. ایشان برگزاری این جلسات را موجب تعامل بیشتر بین مسئولین و رسیدن نفع بیشتر برای مردم عنوان کرد و ابراز داشت: هنگامی که تعامل بین شوراها و نماینده مردم وجود داشته باشد مطمئا مشکلات بهتر و سریعتر بر طرف خواهد شد.

  در ادامه اعضای شورای شهرستان ضمن عرض خوشامدگویی به نماینده محترم  به صورت جداگانه به بیان مشکلات مربوط به حوزه خود پرداختند.

  سپس مهندس محمودی نماینده محترم مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جلسه شورای شهرستان با توجه به عضویت خود در دوره دوم شوراها در شورای اسلامی شهرستان شهریار، جایگاه این شورا را مهم دانسته و از اعضای شورا درخواست نمودند با توجه به جایگاه بالای این شورا از موقعیت خود به نحو احسن استفاده نموده و پیگیر امور مردمی گردند.

  مهندس محمودی  در ادامه سخنان خود در پاسخ به مشکلات مطرح شده توسط اعضای شورای شهرستان توضیحات مربوطه را بیان نموده و فرمودند چندین دیدار با مدیران کل و مسئولین ارگان های مختلف داشته ام و هر دو هفته یک بار چند تن از مدیران کل را به هر سه شهرستان دعوت مینمایم تا شخصا به مشکلات مربوطه رسیدگی کنند تا به امید خدا به نتیجه مطلوب برسیم.

  مهندس محمودی در پایان سخنان خود خاطر نشان کردامیدواریم با پیگیری های لازم و به موقع بتوانیم خدمت رسانی خوبی به مردم شهرستان شهریار داشته باشیم .