• امروز جمعه, 03 اسفند 1397 - Fri 02 22 2019
 • 29 فروردین روز ارتش گرامی باد

   

   

  مهندس چلال امامی رئیس محترم شورای اسلامی شهرستان شهریار فرا رسیدن 29 فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به فرماندهان قرارگاه ها، تیپ ها، ارتشیان سلحشور و و تمامی خدمتگزاران این نهاد مقدس تبریک گفت.

  متن پیام  بدین شرح است:

  بسمه تعالی

  با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، ارتش جمهوری اسلامی ایران مظهر ایثار، دلیری و شجاعت و آیینه تمام نمای رشادت‌های بزرگ‌مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند. آنانی که در طول هشت سال دفاع مقدس با حضور مقتدرانه خود، هر آنچه در توان داشتند برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن به‌کار بستند و نشان دادند که نیروهای کارآمد، پرافتخار و مقتدری هستند که با توکل به خدای متعال و الهام از مکتب شهادت‌طلبانه سیدالشهدا(ع) همواره آماده دفاع از کیان نظام اسلامی هستند.

      اینجانب به پاس رشادت‌ها و رادمردی‌های ارتشیان غیور، مراتب تبریک صمیمانه خود را به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت جنابعالی و همه ارتشیان سلحشور ابراز داشته و از خداوند متعال سربلندی و توفیقات روزافزونتان را تحت توجهات حضرت صاحب‌ الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و در پرتو رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای (مدظله العالی) مسالت می‌نمایم.

  مهندس چلال امامی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار