• امروز سه شنبه, 25 تیر 1398 - Tue 07 16 2019
 • میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) مبارکباد

   

  مهندس جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار در پیامی، فرارسیدن پانزدهم رمضان سالروز میلاد سراسر رحمت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به تمامی مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور شهرستان شهریار تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

  پانزدهمین روز رمضان در حالی از راه می رسد که دلهای شیفتگان اهل بیت (ع) در شوق طلوع دومین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت غرق سرور می شود. دومین پیشوای شیعیان جهان، کریم آل طاها امام حسن مجتبی (ع) که از عطر سخاوت و بخشندگی اش بوی کرامت ساقی کوثر استشمام می شود و سالروز ولادتش به نام روز اکرام و ایتام نامگذاری شده است تا تمامی مسلمانان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام همواره تلاش کنند با پیروی از سیره اخلاقی ایشان، فرهنگ حمایت از نیازمندان، ایتام و فقرا در جامعه اسلامی نهادینه شود. این روز فرخنده در ماه مبارک رمضان فرصت گرانقدری برای ترویج فرهنگ الهی اکرام و مشارکت بیشتر نیکوکاران در امورات خیریه و کمک به نیازمندان است.

   

  اینجانب  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه میهمانان ضیافت ا... در ماه مبارک رمضان، فرارسیدن پانزدهم رمضان سالروز میلاد سراسر نور و رحمت کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به عموم شیعیان و پیروان خاندان عصمت و طهارت به ویژه مردم  شهیدپرور شهرستان شهریار تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را در راستای حمایت از محرومان و نیازمندان و زدودن فقر از چهره جامعه، از درگاه حضرت احدیت، مسألت می نمایم.

   


  مهندس جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار