• امروز شنبه, 14 تیر 1399 - Sat 07 04 2020
 • تبریک روز معلم

   

                                                     بسم الله الرحمن الرحیم

   

   

  جابر فساء رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار در پیامی به مناسبت هفته معلم از زحمات معلمان و مربیان قدردانی کرد ، متن پیام به شرح ذیل است

  ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی است و قدردانی از زحمات این قشر خدوم و پرتلاش برای آحاد جامعه اسلامی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

  بي‌ترديد راز ماندگاري و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم همانا خلوص و صفاي باطن آنهاست و قطعا جوشش چشمه‌سارهاي زلال پويندگان راه سعادت و تكامل بشري حاصل مجاهدت‌هاي معلمان و مربيان فرزانه‌اي است كه امانت‌دار انسانند.

    تعلیم و تربیت هدیه و ارمغانی است  از جانب خداوند متعال ، انبیای الهی بزرگ معلمان و مربیان بشریتند و واسطه ای برای هدایت ، پرورش و تعلیم انسان به سوی آموزه های خداوندی و در حقیقت آموزگار اصلی بشریت همانا رب تعالی و خدای جهانیان می باشد و به همین خاطر است که شغل معلمی دارای جایگاهی رفیع و مورد احترام و اکرام همگانند.

  بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از ابزارهای  مهم توسعه آینده هر کشوری ، تربیت وآموزش صحیح جوانان آن می باشد.

  اینجانب بسیار خرسندم که در هفته بزرگداشت مقام معلم ضمن ادای احترام  به مقام والای استاد شهید مطهری، از زحمات طاقت فرسای کلیه  تلاشگران  درعرصه تعلیم و تربیت شهرستان شهریار تقدیر و تشکر نماییم.

  جابر فساء

   رییس شورای اسلامی شهرستان شهریار