• امروز جمعه, 16 خرداد 1399 - Fri 06 05 2020
 • تبریک روز جهانی قدس

  هم‌زمان با فرارسیدن روز جهانی قدس ، جابر فساء رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار  در پیامی ضمن گرامی‌داشت روز قدس ، از عموم مردم شریف شهرستان شهریار برای حضور در این راهپیمایی دعوت کرد.

  متن این پیام بدین شرح است:

  به نام خدا

  روز قدس ، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است. 

  نام‌گذاری آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به «روز قدس»، قبله اول مسلمانان ، از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد. 

  بر همه‌ی مسلمانان فرض است که یک بار دیگر فارغ از هرگونه تعلقات سیاسی، هم‌گام و هم‌زبان با یکدیگر، ضمن شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس ، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه‌ی رهنمودهای مقام معظم رهبری با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن انقلاب بیعتی دوباره کنند. 

  این‌جانب فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و از تمامی مردم شریف شهرستان شهریار برای حضور گسترده در این راهپیمایی دشمن‌شکن دعوت به عمل می‌آورم.