• امروز شنبه, 14 تیر 1399 - Sat 07 04 2020
 • دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) مبارک باد

  به گزارش روابط عمومی این شورا ، جابر فساء رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار  در پیامی ، فرارسیدن ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و خجسته سالروز میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع) و آغاز دهه مبارک کرامت را به عموم مردم مؤمن و شریف شهرستان شهریار تبریک گفت.

  متن این پیام بدین شرح است:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  دهه اول ذی القعده، که به نام دهه کرامت نامگذاری شده، تجلی روزهایی از جشن نور و معنویت، پیام آور جشن و شادی و تداعی کننده رحمت و کرامت خاص پروردگار متعال نسبت به مردم ولایتمدار ایران اسلامی است. به شکرانه این ایام سراسر نور و شادی، به عنوان فرصتی ناب برای عرض ارادت و تکریم ساحت مقدس خاندان پاک و مطهر رسول الله(ص) و تبیین و ترویج فرهنگ رضوی و آموزه های فاطمی، عاشقان و محبان آل الله در اقصی نقاط ایران اسلامی و کشورهای مختلف جهان، آیین های جشن و سرور برگزار کرده و عشق و محبت خویش را به اهل بیت(ع) ابراز می دارند.

  بدینوسیله  فرا رسیدن ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و خجسته سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام رضا (ع) و آغاز دهه مبارک کرامت را به عموم شیعیان جهان بالاخص مردم مؤمن و شریف شهرستان شهریار ، تبریک عرض نموده، امیدوارم توفیق بهره مندی از فیوضات دریای فضل و کرامات این انوار الهی برای همگان میسر گردد.

   

                                                                                                              احمد جابر فساء

                                                                                                  معاون رئیس شورای اسلامی شهرستان شهریار